Rywalizacja. Slay Quartet. Tom 1” (https://www.taniaksiazka.pl/rywalizacja-slay-quartet-tom-1-laurelin-paige-p-1487811.html) to jedna z najgorętszych nowości w ostatnich czasach. Jej autorką jest Laurelin Paige. To jedna z najlepszych autorek, która ma na swoim koncie kilka niesamowitych dzieł literackich. Głównie tych, które opowiadają o miłości z domieszką erotyzmu. Z dużą domieszką erotyzmu, dzięki czemu cała opowieść wydaje się jeszcze bardziej niesamowicie wciągająca. Jeżeli ktoś nie ma co czytać, a lubi takie historie, to książka od Laurelin Paige na pewno mu się spodoba. Są też i inne książki od tej autorki, które na pewno zainteresują miłośników tego gatunku.

“Grzeszny zdobywca. Seksowny duet. Tom 1”

Elizabeth cieszy się, ponieważ ma odziedziczyć po swoim ojcu spory majątek, w tym imperium medialne przynoszące ogromne zyski. Tylko, że w testamencie zostało jasno zaznaczone – kobieta otrzyma to dopiero po 29 urodzinach. Chyba, że wcześniej wyjdzie za mąż. Elizabeth nie ma zamiaru czekać czterech lat, dlatego zaczyna szukać kandydata na męża w celach czysto biznesowych. Traf chciał, że otrzymuje propozycję małżeństwa od innego potentata medialnego (w celach biznesowych), a mężem ma zostać Weston King. Rodzina Elizabeth chce zrobić wszystko, żeby kobieta niczego nie otrzymała, dlatego bohaterka nad niczym się nie zastanawia i decyduje się na układ potentata. Weston zostaje “udawanym” mężem. Obydwoje muszą nad sobą popracować, aby ludzie naprawdę pomyśleli, że obydwoje bardzo mocno się kochają. Tylko, że żadne z nich nie wzięło pod uwagę faktu, że pomiędzy nimi może pojawić się coś więcej, niż czysto biznesowe koligacje.

“Pokusa. Uwikłani. Tom 1”

Alanya obroniła właśnie dyplom na prestiżowej uczelni i ma bardzo duże ambicje zawodowe. Pracuje na co dzień w klubie nocnym, gdzie marzy o awansie na stanowisko menedżera. Kobieta stara się wytrwać w swoim postanowieniu i trzymać się z dala od wszystkich mężczyzn. Już raz popadła w obsesję miłosną i na to wszystko jeszcze miała konflikt z prawem. Ma więc dość. Tylko, że kiedy na horyzoncie pojawia się jej nowy szef, Alanya się zakochuje. Stara się tego nikomu nie pokazywać. Hudson Pierce to prawdziwy obiekt zazdrości, który jak się okazuje już niedługo później składa bohaterce propozycję z typu “nie do odrzucenia”. Alanya decyduje się na nią, coraz bardziej pogrążając się w miłości. Tylko, że wraz z nią budzą się inne demony przeszłości, które długo pozostawały w ukryciu. Czy Alanya nie wpakuje się w kolejne kłopoty? Czy uda jej się opanować obłęd miłości?